Specialist za barve št. 1
Specialisti za barve, lake in materiale
za zaščito lesa in kovine.
Iskanje receptur
   
   
>> Avto program
>> Dekorativni program
>> Industrijski program
>> Mizarski program
HEIDELBERG - premazi za popolnost na lesu
 
 
 
Prodajni katalog 2015-2016
Proizvodi 2015
Navodila za lakiranje MDF površin
Tehnicne informacije za lakiranje z lakom za steklo
 
Katalogi in flyerji v slovenskem jeziku:
HD SOLO PUR
HD AQUA PUR
HD AQUA TOP
HD ECO PUR
HD HARTWACHS
HD NANO PUR
HD NEXTURA
HD PUR COLOR
HD PUR FULLGRUND
HD PUR GLASLACK
HD PUR PIGMENT
 
 
Kataloge in Deustsche sprache:
Produkt Highligts 2014
HD ECO-PUR
HARTWACHS-SIEGEL
HD PUR GLASLACK
HD PUR PIGMENTFÜLLER
HD SOLO PUR
HD-PUR-FÜLLGRUND
HD NEXTURA COLOR 2K PUR
HD AQUA PUR HYDRO
HD AQUA TOP HYDRO
HD PUR COLOR
COLOR TREND
 
 
Polnilna in temeljni laki
Naziv
T. L.
V. L.
LAK PUR TEMELJNI 650-0001
LAK PUR TEMELJNI 655-0001
LAK PUR TEMELJNI BELI 645-9901
LAK PUR SPERRGURN 611-0000
LAK VODNI TEMELJNI IZOLIRNI BELI 765-9902
 
Brezbarvni pur laki
Naziv
T.L.
V.L.
LAK PUR SOLO 62x-0029
LAK PUR NANO 620-0040
LAK PUR PLUS 65x-0060
 
LAK PUR CRYL TOP 65x-0004
LAK PUR EKO 643-0001
LAK PUR VISOK SIJAJ 629-0011
LAK VODNI AQUA PUR TREPENLACK 72x-0008
LAK VODNI AQUA TOP 71x-0001-2
LAK VODNI PARKET 72x-0001
HD NANO PUR NATURMATT 620-0040
 
 
 
Barvni laki
Naziv
T. L.
V. L.
LAK PUR BARVA 612-
LAK PUR NEXTURA COLOR 6883-
 
LAK PUR NOVA COLOR 632-
LAK VODNI AQUA TOP BARVA 712-
 
 
Olja
Naziv
T. L.
V. L.
OLJE HD EXTERIOR WOOD OIL 850-0077
OLJE NATUR GRUNDIERUND HART OIL 850-0011
OLJE VOSEK HARTWACHS 811-0001
 
 
Laki za steklo
Naziv
T. L.
V. L.
PREMAZ TEMELJNI ZA STEKLO 990-0627
LAK PUR ZA STEKLO 691-
 
 
Lužila
Naziv
T. L.
V. L.
LUŽILO KOMBI SPRITZBEIZE 240-

LUŽILO LM SPRITZBEIZE 217-…

 
 
Razredčila in trdilci
Naziv
T. L.
V. L.
RAZREDČILO SPECIALNO 960-0104

RAZREDČILO SPECIALNO 960-0103

RAZREDČILO SPECIALNO 960-0102
RAZREDČILO SPECIALNO 9600-0103
 
TRDILEC TURBO 600-0800
TRDILEC 600-0626
TRDILEC 600-0621
 
 
 
   
   
 
© Spekter, d. o. o. - vse pravice pridržane. Estetske spletne rešitve:perfegt - spletne strani
Kontakt: info@spekter-zalec.si | 03 713 25 00 | 051 680 666