Specialist za barve št. 1.
Specialisti za barve, lake in materiale
za zaščito lesa in kovine.
Iskanje receptur
   
   
>> Avto program
>> Dekorativni program
>> Industrijski program
>> Mizarski program
Kader, kontakti
 
Vodstvo
Veronika Pirh, direktorica
E-mail: veronika.pirh@spekter-zalec.si
Drago Pirh, prokurist, lastnik
E-mail: drago.pirh@spekter-zalec.si
Tatjana Pirh, vodja poslovanja
E-mail: tatjana.pirh@spekter-zalec.si
Damir Pivk, namestnik direktorice
E-mail: damir.pivk@spekter-zalec.si
 
Komerciala za avto program
Jerneja Kuder, vodja programa
E-mail: jerneja.kuder@spekter-zalec.si
Rok Zupanc, komercialist
E-mail: rok.zupanc@spekter-zalec.si
Eldar Osmančević, komercialist
E-mail: eldar.osmancevic@spekter-zalec.si
 
Komerciala za dekorativni, mizarski in industrijski program
Simon Ortl, vodja programa
E-mail: simon.ortl@spekter-zalec.si
Edo Pučnik, komercialist
E-mail: edo.pucnik@spekter-zalec.si
 
Saldakonti
Irena Florjančič
E-mail: irena.florjancic@spekter-zalec.si
 
Fakturni oddelek in administracija
Sonja Grobelnik
E-mail: fakturni@spekter-zalec.si
Ana Kolmančič
E-mail: administracija@spekter-zalec.si
Andreja Polšak
E-mail: andreja.polsak@spekter-zalec.si
 
Trgovina
E-mail: trgovina@spekter-zalec.si
 
Skladišče
E-mail: skladisce@spekter-zalec.si
Podatki podjetja
 
Ime podjetja
SPEKTER d.o.o. Podjetje za zunanjo in notranjo trgovino
Gospodarska družba je vpisana v sodni register pri Okrožnem sodišču Celje v. št. 1/01373/00. Osnovni kapital: 1.055.579,00 EUR
 
Naslov
Ložnica pri Žalcu 52/a, 3310 Žalec, Slovenija
 
Davčna številka
SI19423136, davčni zavezanec: DA
 
Transakcijski račun
SI56 03116-1000689728, odprt pri SKB, d.d., BIC: SKBASI2X
 
Matična številka
5343682
 
Telefon
++386 (0)3 713 25 00
 
GSM - maloprodaja
++386 (0) 51 680 666, ++386 (0) 31 306 240
 
Telefax
++386 (0)3 713 25 25, ++386 (0)3 713 25 29
 
Delovni čas
Ponedeljek - petek: od 8. do 17. ure. Sobota: od 8. do 12. ure
 
E-pošta
info@spekter-zalec.si
 
 
Izvensodno reševanje potrošniških sporov
Ponudnik Spekter d.o.o., podjetje za zunanjo in notranjo trgovin, skladno z določbo 3. odstavka 32. člena Zakona o izvensodnem reševanju potrošniških sporov (Ur. L. RS, št. 81/2015; ZiSRPS) svoje stranke obvešča, da za reševanje potrošniškega spora ne priznava nobenega izvajalca izvensodnega reševanja potrošniških sporov (IRPS).
   
   
 
© Spekter, d. o. o. - vse pravice pridržane. Estetske spletne rešitve:perfegt - spletne strani
Kontakt: info@spekter-zalec.si | 03 713 25 00 | 051 680 666